دکتر ایمان معماریان

دکتر ایمان معماریان

دامپزشک
فارغ التحصیل دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه تهران
سرعت پاسخگویی
توضیح کامل و انتقال دقیق پاسخ
تسلط و دانش موضوع مشاوره
بیوگرافی

تاریخ تولد: دی ماه سال ۶۱   

سوابق کاری
  • کلینیک حامی حیوانات در تهران
  • دامپزشک کلینیک حیوانات پارک پردیسان
  • دامپزشک باغ وحش تهران
دیدگاه شما
اگر سوالی ذهنتان را درگیر کرده یا نظری دارید با ما در میان بگذارید.
سارا صادقی
نوشته شده در: ۹ اردیبهشت, ۱۴۰۱

درود بر شما
امروز نهم اردیبهشت سال هزار و چهارصد و یک بعد از بارها تماس گرفتن با همراه جناب دکتر ایمان معماریان جایگزین ایشان فرمودند که دکتر دیگر به ایران برنمیگردند و بسیار بسیار جای تاسف داره؛ بنده به جرات عرض میکنم رو دست جناب دکتر ایمان معماریان ندیدم ! بنده سال های پیش با ایشون و مطبشون آشنا شدم حدود ده سال یا دوازده سال پیش و خیلی ناراحت هستم از اینکه آیا پزشکی رو میتونم پیدا کنم که به خوبی ایشون در تشخیص، درمان و … باشند. اعتراف میکنم از همان ابتدا با بعضی از همکاران یا بعضی از گروه های حمایتی از ایشون نام بردم بسیار با لحنی ناخوشایند در مورد ایشون ابراز نظر میکردند که بنده هرگز تا به امروز نتونستم متوجه دلیل این خصومت و کینه بشم که الان در این لحظه تا حدودی بعد از مطالعه گزارش هایی در باب فعالیت و چندی از نظرات ایشون و نظرات دیگران متوجه شدم . متوجه درک و توجه کم دیگران و قضاوت هایی که متاسفانه از اکثر به یقین ما ایرانی ها که همیشه نشات گرفته از سواد کم و مطالعه نداشتن و حسادت و بدخواهی و حتی ندانسته نظر دادن نسبت به محتوای موضوع و کم لطفی به جناب دکتر معماریان بوده و هست .
صد البته یک چیز دیگر که در مملکت خودم بهش به یقین رسیدم هر زمان گروه یا گروه هایی، خبرگزاری، سیستم و … نسبت به شخص یا اشخاص یا گروهی و یا اپوزیسیون و یا …بدگویی ،خراب کردن و … میکنند مطمئن باشید باید بیشتر به اون شخص یا گروه و یا …اعتماد کرد ؛ البته در تمام این کره خاکی این مسئله مبرهن هست حالا در جامعه ای بیشتر یا کمتر !
خلاصه مطلب اینکه بنده به دلیل داشتن زندگی کردن با انواع موجودات زیبا مجبور به مراجعه به دکتر های دامپزشک زیادی شدم و از ته قلبم این رو عرض میکنم و هیچ کاری به اینکه چه کسی چه کارهایی کرده و یا چه کسانی چه چیزی میگویند متاسفانه با دامپزشکی روبرو نشدم که مانند ایشون ندیدم در تشخیص خصوصا و درمان و صد البته دلسوزی در حرفه خودشون؛
امیدوارم این مطالب رو حقیقتا نظر شخصی بنده بدونید و مطمئن باشید صادقانه عرض میکنم حتما هستند پزشکان حاذقی که متاسفانه بنده سعادت آشنا شدن را نداشتم و قطعا هستند دیگر از همکاران جناب دکتر ایمان معماریان که مانند ایشون حرفه ای به تمام معنا باشند.
اما یک چیزی رو خوب میدونم ما نژاد ایرانی هرگز با انسان ها و فعالین و دلسوزان مانند ایشون خوب رفتار نکردیم و نخواهیم کرد و امیدوارم به دلیل اینکه موجودی رو که در کنار من زندگی میکنه رو بیشتر از خودم دوست دارم موفق به پیدا کردن دامپزشکی بشم که بعد از مراجعه بهشون با خیال راحت و آسوده از تشخیص و درمان با هم به منزل برگردیم .
میگم که حیوانات رو از خودم و دیگر انسانها بیشتر دوست دارم چراکه حیوانات به عرفان رسیده اند و ما دوپایان با غرور احمقانه و خودخواهی های آسیب زننده در حماقت تمام خودمون رو اشرف مخلوقات مینامیم درصورتیکه اکثر به یقین مردم این کره خاکی مصرف‌کننده گان و آسیب زنندگانی به زمین و آسمان و همه و یکدیگری بیش نیستیم.
در این جور مواقع یک حرف میزنم به کسانی که امثال بنده رو دیوانه و مریض و…مینامند : ما دوپایان (منظور انسان ها نیستند ) اگر فقط آب را یا برق رو از ما بگیرند زندگیمان کاملا و به طور قطع از کار می‌افتد و قطعا فلج میشود ای اشرف مخلوقات !
اگر روزی شکمتان بیرون روی بگیرد اگر پزشکی در دسترس نباشه به غیر دائما رفتن به مستراح کار دیگری میتوانی انجام بدهی ای اشرف مخلوقات؟ ؟!
در آخر جناب دکتر ایمان معماریان مطمئنم و البته امیدارم هرکجا که باشید سلامت و موفق و پیروز و شاد باشید.

پاسخ به این نظر