نصب اپلیکیشن
نحوه نگهداری توله سگ دو ماهه در خانه

نگهداری از توله سگ دو ماهه چطوریه؟ تغذیه تا شرایط نگهداری

نگهداری توله سگ دو ماهه کار سادهای نیست، اونا تو حساسترین دوره زندگی خودشون قرار دارن و به سنی رسیدن که با خونه جدید و خانواده انسانیشون آشنا بشن.

هر تجربه، آموزش و رفتاری که امروز انجام میدن و یاد میگیرن، تأثیر مستقیمی روی شخصیت و رفتارشون در آینده داره؛ پس اگه می‌خواین یه سگ خوب و حرف گوش کن داشته باشین الان وقتشه!

خیالت راحت ما این راهو بلدیم و امروز قراره تو این مطلب پت پرس، شرایط و نحوه نگهداری از توله سگ دو ماهه رو به طور کامل و جامع بهتون آموزش بدیم.

شرایط نگهداری از توله سگ دو ماهه

برای اینکه نگهداری از توله سگ توی این سن رو به درستی انجام بدین، باید بدونین که اونا از ۸ تا ۱۲ هفتگی تغییرات اساسی تو رفتارشون به وجود میاد و اگه مقالات ما رو دنبال کرده باشین میدونین که این سنی هستش که علاقمندان به سگ میتونن اونا رو به خونشون بیارن.

توله سگ دو ماهه به شدت کنجکاوه و ترکیب کنجکاوی با کشف یه مکان جدید در عین اینکه هیجانانگیز و بامزه است، میتونه خطرناک هم باشه که با یک سری اقدامات که در ادامه بهتون میگیم، میتونین از خطرات احتمالی که ممکنه سراغ توله سگتون بیاد پیشگیری کنین.

آموزش و شخصیت

بازی و تفریح

تغذیه

مراقبت‌های بهداشتی

شرایط لونه و جای خواب

واکسیناسیون و دامپزشکی

مثل یه مربی تربیتش کن!

تربیت و آموزش توله سگ یکی از سختترین بخشهای بزرگ کردن توله‌هاست و اگه صادقانه بخوایم بگیم، تنهایی انجام دادن این کار بدون کمک گرفتن از یه مربی حرفهای واقعاً سخته؛ پس اگه میخواین در آخر یه سگ حرف گوش کن مؤدب داشته باشین، دوره تربیت سگ پت پرس رو تماشا کنین.

آموزش کامل تربیت سگ، با همراهی مربی

مفتخریم به شما اعلام کنیم امکان تربیت کردن سگت به بهترین و ساده ترین روش و صرف کمترین هزینه رو فراهم کردیم تا تو هم بتونی از داشتن سگی خوش رفتار و حرف گوش کن لذت ببری.

تنها شرطش داشتن انگیزه کافی و کمی زمانه.

دوره آفلاین تربیت سگ رویایی پت پرس با ویدیوهای آموزشی کامل و پشتیبانی مادام العمر و  همراهی کامل مربی، در دسترس توست!

دوره تربیت سگ رویایی پت پرس (پکیج کامل تربیت سگ سال 1403)

جمع‌بندی

مهمترین نکته تو نگهداری توله سگ دو ماهه دادن یه حس و حال خوب به سگتونه، همونطور که گفتیم تولهها تو این سن از لحاظ شخصیتی حساسن، به همین دلیل باید حواستون باشه که دچار استرس و ترس نشن حتی اگه کار اشتباهی انجام داده باشن.

خیالتون هم راحت باشه تیم پت پرس همیشه کنار شما و اون پشمالوی دو ماهتونه تا آب تو دل هیچکدومتون تکون نخوره.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
امتیاز خود را ثبت کنید:
نویسنده: آرمان بزرگی
نویسنده: آرمان بزرگی
آرمان هستم، عاشق علم و گیم و انیمه و حیوانات هستم و دوست دارم ساعت‌ها درموردشون با مردم صحبت کنم، به همین دلیل به تولید محتوا روی آوردم.
دیدگاه شما
اگر سوالی ذهنتان را درگیر کرده یا نظری دارید با ما در میان بگذارید.