نصب اپلیکیشن

بهترین اینفلوئنسرهای اینستاگرام و حیوانات خونگیشون

گربه اینفلوئنسر اینستاگرام خوابیده زیر دار قالی

این روزها با پیشرفته‌تر شدن تکنولوژی، زندگی ما آدما حسابی بهم گره خورده. با پررنگ شدن اینستاگرام توی زندگیمون مفهوم روابط انسانی خیلی تغییر کرده. ممکنه با کسی توی اینستاگرام آشنا شیم و با اینکه هرگز از نزدیک ندیدیمش باهاش کلی احساس نزدیکی کنیم. اما بعضی‌ها یه قدم جلوتر رفتن و تصمیم گرفتن که با کمک اینستاگرام روی بقیه یه تاثیر مثبتی بگذارن. به این افراد که معمولاً تعداد زیادی فالوئر هم دارن، اینفلوئنسر می‌گن. توی این مطلب می‌خوایم چند‌تا از اینفلوئنسرهای اینستاگرام و حیوانات خونگیشون رو معرفی کنیم. پس با ما باشید.

گربه اینفلوئنسر اینستاگرام پشت پرده

حدیث؛ کتابخون و گربه دوست!

خب، اولین اینفلوئنسر پت اونری که می‌خوایم بهتون معرفی کنیم یه دختر ۲۳ ساله خوش ذوق و خوش فکره. حدیث هم اهل کتاب و مطالعه است و هم یه گربه ملوس و خوشگل به اسم بابونی داره که حضورش تو خونه‌شون داستان و ماجرای جالبی هم داره.

صفحه اینستاگرام حدیث خیلی جالب و خلاقانه است و مطمئنا از دنبال کردنش لذت می‌برید. حدیث یه عالمه کتاب خفن رو معرفی و نقد کرده. ویدئوهایی که حدیث درست کرده خیلی بامزه هستن و آدم اصلاً از دیدنشون خسته نمی‌شه.

علاوه بر معرفی کتاب، معرفی فیلم‌های خوبی که می‌بینه هم بخشی از پستهای روزانه اینستاگرامشو تشکیل می‌ده.

از حضور پررنگ گربه توی پیج حدیث هم براتون نگم. هم عکس‌های پیجش و هم کتاب‌هایی که معرفی کرده کلی گربه دارن! پس حتما یه سری به پیچش بزنید.

آدرس اینستاگرام: hathis@

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام گربه دراز کشیده کنار کتاب موراکامی

یلدا علایی

بچه‌ها یلدا یکی از رنگی‌رنگی‌ترین پیج‌های اینستاگرام رو داره. اون معلم زبان انگلیسی هست. با یه متد عالی یه سری دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی به طور مجازی طراحی کرده. توی هر سطحی که باشید دوره‌ی مخصوص به خودتون رو می‌تونید پیدا کنید و ازش کلی چیز یاد بگیرید.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام

یلدا و همسرش مجتبی مدتیه که مهاجرت کردن و دوتا گربه‌ی خوشگل دارن. چیزی که در مورد یلدا خیلی جالبه اینه که اون کت فوبیا یا ترس از گربه داشته اما با ترسش مواجه شده. تازه وقتی که اِما اولین گربه‌شون رو به خونه آوردن هنوز فوبیاش به طور کامل رفع نشده بوده. حرکات پیش‌بینی نشده‌ی گربه حسابی می‌ترسوندتش اما اونقدر دلش می‌خواسته که این ترس رو توی خودش حل کنه که کم‌کم هم چیز مسیر خودش رو پیدا کرده. یلدا موفق شده با ترسش از گربه‌ها روبرو بشه و عشق به گربه‌ها رو به جاش پرورش بده. شاید داستان‌های یلدا به افرادی که ترس از گربه دارن کمک کنه، پس اگه کسی رو می‌شناسید که با این مساله دست و پنجه نرم می‌کنه، یلدا رو بهش معرفی کنید.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام

یکی از قشنگی‌های پیج یلدا اینه که کلی سوال خفن از فالوئراش می‌پرسه. سوال‌هایی که فکر کردن بهشون باعث می‌شه آدم خودش رو بهتر بشناسه.

آدرس اینستاگرام:  yaldarta@

مهسا وحدت

مهسا یه کارآفرینه و استارت‌آپ اکسپلور شیراز رو راه‌اندازی کرده. یه دنیا عکس از جاهای قشنگ و رنگی‌رنگی ایران می‌تونید توی پیجش پیدا کنید.

مهسا یه گربه‌ی هیمالین چاکلت پوینت به اسم کیتی داره که توی عکساش دست از دلبری کردن بر‌نمی‌داره.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام گربه مهسا وحدت

آدرس اینستاگرام: mahsavahdat@

نجوا خبازیان

بچه‌ها نجوا خبازیان یه موزیسین خفنه و یه عالمه موسیقی عالی توی پیجش داره. زمینه اصلی کاریش هم تولید موسیقی برای کودکانه. نجوا یه آلبوم فوق‌العاده به اسم یه سر و دو گوش منتشر کرده. حتما می‌تونید حدس بزنید موضوع آلبوم چیه نه؟ این آلبوم رو می‌تونید از شهر کتاب‌ها و مراکز فرهنگی تهیه کنید. البته این روزا که کرونا خیلی از رفت و آمدها رو محدود کرده امکان خرید اینترنتیش رو هم از طریق نشر جوان فراهم کرده.

نجوا عروسک‌گردانی هم می‌کنه. اون یه خر کوچولو به اسم افلاطون داره که کلی حرف برای زدن داره و از سوپرایز کردن آدم هیچ وقت خسته نمی‌شه.

اما بریم سر اصل مطلب ما آخرش نفهمیدیم نجوا و آیدین ( همسرش) چنتا کوچولوی خوشبخت رو به سرپرستی قبول کردن اگه شما فهمیدین به ما هم بگید. نجوا هر روز کلی استوری جذاب از گربه‌هاش می‌ذاره پس گوش به زنگ استوری‌هاش باشید.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام گربه نجوا خبازیان در حالت خوابیده

آدرس اینستاگرام:  najvax@

دوچرخه ران؛ محمد حسین محمود زاده

محمد حسین محمودزاده یکی از جذاب‌ترین پیج‌های جهان رو داره. اون با دوچرخه‌ش سفر می‌کنه و توی پیجش کلی داستان و ماجرای جالب از سفرهایی که رفته، اتفاقاتی که تجربه کرده و آدم‌هایی که باهاشون ملاقات کرده داره. اما ماجرا همین ‌جا ختم نمی‌شه. محمد حسین یه سگ به اسم جسی داره که تقریباً توی تمام سفرهاش همراهشه. جسی یک سگ هاسکی سیبرین هست که خیلی از کشورهای دنیا رو با محمدحسین گشته و کوله‌ بارش رو پر از تجربه‌های شیرین کرده.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام سگ به همراه مرد در سفر

حتماً به پیج محمد حسین سر بزنید.

آدرس اینستاگرام:  ۲charkheran@

هووری‌،‌ طلا و نقره

هوری نقاش و یه گیاه‌خواره. توی پیجش علاوه بر اینکه از کلی عکس رنگی‌رنگی می‌تونید لذت ببرید می‌تونید مطالبی در مورد گیاه‌خواری پیدا کنید که می‌تونه براتون مفید باشه.

سگ اینفلوئنسر اینستاگرام بغل هوری رحمتی

 

هوری و همسرش یه کافه، به عنوان یه کسب و کار و نوپا داشتن که متاسفانه به خاطر شرایطی که کرونا بهشون تحمیل کرده مجبور شدن که برای همیشه تعطیلش کنن. اونا یه گربه و سگ خوشگل به اسم طلا و نقره دارن.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام دو گربه در حال بازی

آدرس اینستاگرام: __houriii__ @

مطی حیدری

یکی دیگه از اینفلوئنسرهای گربه دوستمون، مطهره حیدریه. مُطی فرانسه زندگی می‌کنه، مترجم زبان فرانسه هست و چنتا کتاب ترجمه کرده.
اسم اولین کتابی که اون ترجمه کرده ، “گربه راهنمای ما” هست. این کتاب در مورد توسعه‌ی فردیه و معتقده که اگه گربه‌ها رو الگوی خودمون قرار بدیم، آدم‌های خوشحال‌تری خواهیم بود.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام گربه مطی حیدری در حالت خوابیده
مطی هم مثل یلدا، کت فوبیا یا ترس از گربه داشته. مسیر آشتی کردنش با گربه‌ها از ترجمه‌ی همین کتاب شروع شده. اون تلاش می‌کرده گربه‌ها رو زیر نظر بگیره و بفهمه واقعاً همینطوری که این کتابه می‌گه، هستن؟ و همینطوری ذره ذره عشق به گربه‌ها قلبش رو پر می‌کنه.

کتاب گربه راهنمای ما رو می‌تونید توی شهر کتاب‌ها پیدا کنید یا آنلاین بخریدش.

آدرس اینستاگرام: motiheidari@

امین شایگان

بچه‌ها توی پیج امین از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا می‌کنید، از سرهم کردن و درست کردن پرده توی خونه بگیر تا سفر و گردشگری. کلی فیلم و ویدئوی باحال توی پیجش هست که حالتونو جا میاره.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام گربه مشکی بغل امین شایگان

امین و همسرش شکیبا یه گربه‌ی کوچولوی مشکی به اسم نینجا دارن. نینجا خیلی دوست داشتنی و عزیزه!

آدرس اینستاگرام: aminshayegan@

صبای وزرشکار و گربه اش تایگر

صبا یه دختر ورزشکاره که باهاش می‌تونید به صورت لایو ورزش کنید. الان که به خاطر کرونا خیلی از باشگاه‌ها تعطیل هستن می‌تونید از خونه صبا رو دنبال کنید و حس سلامتی خودتون رو افزایش بدید. راستی صبا توی پیجش راجع به رژیم‌های غذایی مناسب هم صحبت کرده و کلی اطلاعات خوب داده.

 

صبا یه گربه‌ی ملوس به اسم تایگر داره. تایگر توی ویدئوهای تمرین صبا و عکساش حضور داره و اون چند دقیقه‌ای که با صبا ورزش می‌کنید رو می‌تونه براتون کلی شیرین کنه.

آدرس اینستاگرام: tasteoffitness@

گلاره اسلامی و نیچه

خب بیایید از گلاره براتون بگم. گلاره کلی خفنه برای خودش، صخره نورد و طبیعت‌گرده و یه محیط ‌زیستی تمام عیار محسوب می‌شه. می‌تونید کلی اطلاعات مفید پیدا کنید و به کمکش رد پای کربنی‌ خودتون رو کم و کم‌تر کنید. اون دقیقاً با همین هدف گیاه‌خوار شده و داره تلاش می‌کنه که یه پسماند صفری هم باشه. همه‌ی اینا در کنار این قرار می‌گیره که حامی حیواناتم هست. اون و همسرش سما یه گربه به اسم ژیکو رو از وضعیت خیلی بدی نجات دادن و به سر و سامون رسوندن و یه خونه‌ی پر از عشق براش پیدا کردن.

گلاره و سما یه گربه‌ به اسم نیچه داشتن که خیلی براشون عزیز بوده. بعد از از دست دادن نیچه دیگه نتونستن حیوون خونگی داشته باشن اما توی قلبشون یه عالمه عشق به همه‌ی حیوون‌ها دارن. راستش درسته که گلاره الان حیوون خونگی نداره اما اونقدر تاثیرگذاره که حیفم اومد ازش براتون نگم.

 آدرس اینستاگرام: gelare_eslami@

مهلا امامی ناصری

اگه دنبال خوشمزه‌ترین پیج دنیا بودین به صفحه‌‎ی مهلا سر بزنید. مهلا یه دنیا خوراکی خوشمزه با یه گربه‌ی پرشین ملوس توی پیجش داره.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام گربه و چیزکیک

آدرس اینستاگرام:  mahlaemaminaseri@

ستوده اینفلوئنسر سبک وینتج

اگه از سبک وینتج خوشتون میاد احتمالاً ستوده رو می‌شناسید. ستوده یه دختر کیوت و خوش لباسه. لباسای وینتج و رنگ عکساش حس نوستالژی خاصی به آدم می‌ده.
حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام سگ و کانورسیه سگ کوچولو و بامزه هم داره که همیشه و همه‌جا همراهشه.
حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام لیاس وینتج و سگ
راستی ستوده یه پیج دیگه هم داره که توش کیف‌های چرم خوشگلشو می‌فروشه.

آدرس اینستاگرام: sotoudebt@

Narges.lifestyle

بچه‌ها نرگس چند ماهه که گیاه‌خوار شده و یه محیط زیستی به تمام معناس. توی پیج اون راجع به هرچیزی که مربوط به این دوتا باشه رو می‌تونید پیدا کنید. مثلاً یاد داده چطوری خودمون مام درست کنیم و توی این زمینه بی‌پسماند باشیم؛ یا یاد داده که با ماسک‌های مصرف شده‌ چیکار کنیم.

حیوانات خانگی اینفلوئنسر های اینستاگرام تولد گربه

نرگس یه گربه‌ی یه ساله به اسم خسرو داره. خسرو رو از توی پارک نجات دادن و بزرگش کردن و یه خونه‌ی گرم و پر عشق بهش هدیه دادن. نرگس یه همستر کوچولو به اسم پینات داشت که چند ماه پیش به خاطر کهولت سن از بینمون رفته. می‌دونستید همسترها حدوداً دوسال عمر می‌کنن؟

اگر دوست دارن تا در مورد این حیوون خونگی کوچولو و بامزه بیشتر بدونید، میتونید مقاله «همه چیز در مورد همستر» بخونین و کلی اطلاعات باحال در موردش کسب کنین.

آدرس اینستاگرام: narges.lifestyle@

اینستاگرام پت پرس

بچه‌ها چند وقتیه که ما هم پیج اینستاگراممون رو راه انداختیم و کلی اطلاعات باحال و لقمه‌ای براتون آماده کردیم. توی پیجمون می‌تونید راجع به تمام حیوون‌های خونگی مثل سگ و گربه، عروس هلندی، خرگوش و همستر مطلب پیدا کنید. تازه کلی مسابقه جذاب و هدیه‌های خفن هم براتون در نظر گرفتیم. ممنون می‎شیم که مثل همیشه که کنارمون بودید، پیج اینستاگراممون رو هم همراهی کنید.

اینستاگرام پت پرس

آدرس اینستاگرام: petpors@

 

نوبت شما

خب حالا نوبت شماست که افراد تاثیرگذاری که توی ایسنتاگرام باهاشون آشنا شدید رو بهمون معرفی کنید. اگه این اینفلوئنسرها حیوون خونگی داشته باشن هم که چه بهتر. اونا رو توی قسمت نظرات معرفی کنید تا اینجا یه منبع خوب برای همه‌ی حیوون دوست‌ها درست کنیم و ازشون کلی مطالب مفید یاد بگیریم.

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
5/5 - (5 امتیاز)
نویسنده: آرمیتا آیتی‌زاده
نویسنده: آرمیتا آیتی‌زاده
آرمیتا هستم، عاشق حیوانات و نوشتن درباره اون هام. خودم دوتا گربه دارم و با مطالعه درباره اون ها و تولید محتوا اطلاعاتم رو به روز نگه میدارم.
دیدگاه شما
اگر سوالی ذهنتان را درگیر کرده یا نظری دارید با ما در میان بگذارید.
جغد
نوشته شده در: ۱۹ شهریور, ۱۳۹۹

ولی از نظر من هیچ کدوم از این اینفلوئنسر ها به پای جواد خواجوی نمی رسه واینکه جواد خواجوی هفت تا گربه داره که بزودی چهار تا دیگه شون به دنیا میان حتی یه پیج دیگه داره کلا برای گربه هاشن

پاسخ به این نظر
دامپزشک پت پُرس
نوشته شده در: ۱۹ شهریور, ۱۳۹۹

سلام دوست عزیز،
ممنون از معرفیتون و اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتین.

پاسخ به این نظر