پت پرس
برای تربیت اصولی سگ از کجا شروع کنیم؟

راهنمای کامل تربیت سگ به شیوه اصولی و درست + PDF های آموزشی

سرفصل محتوا پنهان شو

تربیت سگ یکی از سخت ترین کارهای دنیاس! میگید چرا؟ چون کوچک ترین رفتار و اشتباه شما میتونه باعث بدرفتار شدن سگتون بشه. برای آموزش سگ به شیوه درست باید بدونین چه موقع، کجا، چه رفتاری رو چه جوری انجام بدید که سگ ببینه و ازش یاد بگیره. پس حالا که تربیت سگ سخته باید به محض ورود سگ به خونه و حتی قبلش برای این کار خودمون رو آماده کنیم. یعنی فیلم آموزشی ببینیم، دربارش بخونیم و  اطلاعاتمون رو بالا ببریم.
در این مقاله میخوایم درباره تربیت سگ و اهمیتش براتون صحبت کنیم و بعد ببینیم از کجا شروع کنیم و برای درست و اصولی تربیت کردن سگمون چه کارهایی انجام بدیم.

تربیت سگ چیه و چرا مهمه؟

 • تربیت سگ یعنی آموزش دادن به سگ برای انجام کارهایی که برای ما مطلوبه و انجام ندادن کارهایی که برای ما نامطلوبه. مثلا پارس کردن سگ ساعت ۲ نصفه شب وقتی همسایه ها خوابن، از نظر یه سگ اشکالی نداره ولی از نظر ما اینطور نیست. این که به سگ یاد بدیم این کار نامطلوبه ، میشه تربیت سگ.
 • تربیت و آموزش سگ یک مهارته که نیاز به مطالعه و به دست آوردن اطلاعات داره.
 • به جرئت میتونم بگم سخت ترین و پیچیده ترین وطیفه یه صاحب سگ، تربیت کردن اون به نحو درسته.
 • موقع تربیت سگ، تک تک حرکات شما به عنوان صاحب سگ و کسی که سگ برای انتخاب رفتار در آینده بهش نگاه میکنه، مهم هستن.
 • از طرف دیگه، تربیت سگ در ماه های اول زندگی اش تا حدود ۸ ماهگی بسیار اساسی و کلیدی هست و اگر این دوران مهم بگذره و شخصیت سگ شما شکل بگیره، تربیت کردن این کوچولوهای باهوش بسیار بسیار سخت میشه.

اگر سگ رو تربیت نکنیم چی میشه؟

 • دونستن نحوه درست نگهداری از سگ برای زنده و سالم موندن دوست کوچولوی شما ضروری باشه، تربیت سگ تعیین کننده کیفیت زندگی سگ با شماست.
 • این یعنی اینکه زندگی با سگی که تربیت نشده و هرکاری دلش میخواد انجام میده، سخت و طاقت فرسا است.
 • برای مثال، سگی که خوب تربیت نشده و آموزش ندیده ممکنه به آدم ها و حیوانات دیگه واق واق کنه ، به غریبه ها دندون نشون بده و گاز بگیره، جاهایی که نباید دستشویی کنه، وسایل خونه رو تخریب کنه، مدفوعش رو بخوره و خیلی کارهای دیگه ای انجام بده که باعث نارضایتی شما و افرادی که باهاش زندگی میکنن بشه.
 • پس زندگی در کنار یه سگ تربیت شده، لذت بخش و باکیفیته و زندگی با یه سگ تربیت نشده، انرژی گیره و تجربه بدی رو براتون رقم میزنه.

برای تربیت سگ چه باید کرد؟

بهترین موقع برای شروع تربیت و آموزش سگ، ۲ ماهگی هست.

با ما در ادامه مقاله کامل همراه باشید تا بهتون بگیم که برای آموزش و تربیت کردن سگ به شکل اصولی باید از کجا شروع کنیم و چه کارهایی انجام بدیم.

عکس هنری سگ ها و صاحبش

برای تربیت توله سگ از کجا باید شروع کنیم؟

پاسخ کوتاه و واضحه. ازهمون لحظه ای که سگ رو به خونه میارید، باید تربیتش رو شروع کنید.

سگ ها با روش آزمون و خطا یاد میگیرن. یعنی وقتی کاری انجام میدن و به هدفشون میرسن یا تجربه خوبی توی ذهنشون باقی میمونه، انجام اون کار رو ادامه میدن و برعکس.

برای همین تک تک حرکات سگ رو از روز اول زیر نطر داشته باشید،حرکات خوب رو با دادن تشویقی ، تشویق کرده و کارهای ناپسند رو با نادیده گرفتن و پرت کردن حواسش، متوقف کنید.

پس از در نظر گرفتن این موضوع و رعایتش حالا موقع اینه که آموزش دادن به سگ رو به صورت جدی شروع کنید. برای این کار قدم به قدم پیش برید.

اولین آموزش توله سگ: تربیت توله سگ برای تنها موندن بدون اینکه ناله کنه یا زوزه بکشه

اولین آموزشی که باید به یه توله سگ بدید نحوه تنها موندنه.

یکی از مهم ترین مشکلات کسانی که تازه سگ میخرن (بخصوص در شب های اول) مشکل سروصدا، گریه کردن، زوزه کشیدن و واق واق  کردن توله سگ هست که خواب و خوراک رو ازشون میگیره و همون روزهای اول صاحبش رو از خرید سگ پشیمون میکنه.

خیلی ها فکر میکنن این رفتار توله سگ غیر عادیه و مشکلی براش به وجود اومده.

در صورتی که ناله، زوره کشیدن، گریه کردن و واق واق توله سگ دلیل داره و رفتاری کاملا طبیعی و قابل پیش بینی هست!

دلیل این رفتار چیه؟ ما باید در برابر این رفتار چه عکس العملی نشون بدیم و چطوری توله رو آروم کنیم و آرام نگه داریم تا بتونیم شب خوب بخوابیم؟

وله سگ ها به صورت غریزی وقتی تنها میمونن، شروع به سروصدا و زوزه کشیدن، پارس کردن و صدا کردن صاحبشون میکنن و اینکه چه پاسخی از طرف شما دریافت کنن، روی رفتارشون در آینده تاثیر مهمی میذاره.

به طور کلی، کاری که ما میتونیم انجام بدیم این هاست:

 1. به توله سگ اطمینان بدیم که جاش امنه و هیچ خطری تهدیدش نمیکنه
 2. کم کم به تنها موندن عادتش بدیم
 3. بهش آموزش بدیم تنها بمونه و سروصدا نکنه (این بخش باعث میشه حتی وقتی شما خونه نیستین، سگ آرام باشه و از مشکلات مهمی مثل اضطراب جدایی پیشگیری میکنه)

چطوری این ۳ مورد رو به سگ یاد بدیم؟ خب توضیحش طولانی و از حوصله متن خارجه برای همین ارجاعتون میدیم به ایبوکی که در این زمینه براتون تهیه شده:

دانلود و خرید کتاب جلوگیری از ناله و زوزه توله سگ

 

حوصله کتاب خوندن ندارین؟؟؟

حوصله فیلم دیدن چطور؟

اگر میخواین تربیت درست سگتون رو با دیدن فیلم های جذاب و جالب یاد بگیرید، به قسمت فیلم های آموزشی سری بزنید.

ما یه سری فیلم سریالی تربیت سگ داریم که با دیدنشون یاد میگیرید از روز اول چطوری باید با سگ رفتار و تربیتش کرد. خوبی این فیلم ها اینه که در عین شنیدن توضیحات به صورت عملی هم تربیت توله سگ و رفتار درست باهاش رو یاد میگیرید و علاوه بر یادگیری، سرگرم هم میشید!

فیلم های آموزش تربیت سگ

دومین آموزش در تربیت سگ: اجتماعی کردن سگ و مواجه کردنش با ترس هاش!

یکی از ویژگی های خیلی مهم سگ های تربیت شده خوش اخلاق و با اعتماد به نفس بودن اون هاست.

سگی که شجاعه از مواردی مثل صداهای بلند، تنها ماندن، غریبه ها، دامپزشک، سگ های دیگه و حیوانات نمیترسه، بهشون پارس نمیکنه و علیه اون ها دست به خشونت نمیزنه بلکه در برابرشون کاملا هوشیاره و رفتار مناسب و عاقلانه رو نشون میده. این نوع سگ به صاحبش اعتماد و اطمینان کافی داره. زندگی با سگی که به راحتی میترسه و شروع به لرزیدن، واق واق کردن، دندان نشان دادن و غرغر کردن میکنه، بسیار سخته و نمیشه اون رو از خانه بیرون برد، تنها گذاشت یا در حضورش مهمان داری کرد!

مخالف سگ خوش برخورد سگیه که به افراد یا سگ هایی که توسط صاحبش بهش معرفی میشن اعتماد نداره، بهشون واق واق، غرش یا پرخاش میکنه یا میترسه.

سگ خوش برخورد در مواجهه با افراد جدید یا سگ های دیگه، پارس نمیکنه یا در صورت شنیدن دستور صاحبش به سرعت ساکت میشه.

چه کار باید کرد؟

توله ها باید در سن کم به چالش کشیده بشن، از تولگی به نحوه درست با صداهای بلند، موقعیت های استرس آور، غریبه ها، حیوانات دیگه و …مواجه بشن تا در برگسالی به مشکلی برنخورن.

این کار مهم ترین قسمت تربیت سگ در سن پایین هست. سگی که یاد گرفته در سن پایین نسبت به سگ های دیگه، صداهای بلند، آدم های غریبه و …. چطوری واکنش نشون بده، در بزرگسالی وقتی باهاشون مواجه میشه، به مشکل برنمیخوره. به این کار به اصطلاح میگن “اجتماعی کردن سگ”

یادتون باشه تا ۶ ماهگی سگ بیشتر برای اجتماعی کردن سگ وقت ندارید. اگر سگتون بالای ۶ ماه داره و از مشکلات تربیتی اش رنج میبرید باید برید سراغ رفع اون ها.

اینکه سگ رو به چالش بکشید و اجتماعی اش کنید، موضوع مفصلیه که در کتاب تربیت سگ شجاع، خوش برخورد و با اعتماد به نفس دربارش مفصل توضیح دادیم. برای تهیه این کتاب کافیه روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود و خرید کتاب تربیت توله سگ شجاع خوش برخورد و با اعتماد به نفس

اگر هنوز شک دارید و میخواین در مورد مطالب کتاب ها بیشتر بدونین و نسخه رایگانشون رو دانلود کنید، به این صفحه سری بزنید:

کتاب های تربیت سگ

واضحه که اگر وقت کتاب خوندن ندارید و ترجیح میدید به جاش فیلم تماشا کنید همه این موارد رو یه مربی باتجربه به صورت تصویری بهتون آموزش داده و میتونین فیلمش رو (لینکش بالاتر هست) دانلود و تماشا کنید.

حالا نوبتی هم باشه نوبت آموزش جا دستشویی و قوانین خونه به سگه، آموزش سوم!

حالا که به سگتون یاد دادید که تنها بمونه و همزمان که دارید موارد دومین آموزش رو هم کم کم باهاش کار میکنید، باید تربیتش در زمینه جای دستشویی (ادرار و مدفوع) و پیروی از قوانین خانه رو هم شروع کنید. البته قبلش باید بدونید که اصلا چه قوانینی برای سگ وضع کنید!

اگر میخواید تجربه شیرین نگهداری از سگ براتون خراب نشه نباید مهمترین چیز رو فراموش کنین و اون هم اینکه اگه سگتون به حال خودش رها بشه هرجور دلش میخواد رفتار میکنه و این با چیزی که شما از یه سگ خوش رفتار انتظار دارید منطبق نیست. پس باید تربیت سگ در این زمینه رو جدی بگیرین!

برای همین عضو جدید و کوچیک خانواده تون لازمه که بفهمه چه کارهایی ازش انتظار میره و قابل قبوله.

به همین خاطر باید قوانین مشخصی برای خونه وجود داشته باشه، سگ یه برنامه روزانه داشته باشه و همه افراد خانواده  صددر صد بهش پایبد باشن. در این صورت میبینین چقدر سریع توله تون خودش رو با شرایط زندگیتون سازگار میکنه.

اجرای قوانین و یه برنامه منظم از همون اول که توله سگ رو به خونه میارین، رفتارهای خوب رو بهش یاد میده و باعث میشه بقیه افراد هم بدونن چه مسئولیتی دارن و باید چطوری باهاش رفتار کنن.

نتیجه همه این کارها داشتن سگی خوش رفتار و مودبه که زندگی کردن کنارش لذتبخشه و نباید همیشه استرس داشته باشین که با خرابکاریش روبرو میشین، موهاش رو جایی که نباید پیدا می کنین، روی کاناپه ادرار کرده، فقط غذاهای خاصی رو میخوره و … و مهمتر از همه هر لحظه ممکنه کاری کنه که به خودش و یا یکی دیگه از اعضا خانواده مخصوصا بچه تون آسیب برسونه.

قوانین خانه شامل چه چیزهایی میشن؟

۱۲ تا قانون خیلی مهم وجود دارن که سگ باید اونا رو متوجه بشه. برای مثال فهمیدن اینکه چه جاهایی از خونه هستن که اجازه نداره بره یا اینکه جای خوابش کجاست.

غذا ندادن به سگ از سر میز و اسباب و اثاثیه ای که نباید روشون بشینه یا بپره و … هم جزو این قوانین هستن.

برنامه ریزی برای سگ چه اهمیتی در تربیت سگ داره؟

علاوه بر وضع قوانین، باید برای سگتون یه برنامه روزانه (حتی غیر دقیق) وضع کرده و عادتش بدید. چرا؟

برنامه ریزی برای زندگی سگ و پایبند بودن بهش ۴ تا مزیت مهم داره:

 1. توله سگ از همون سن کم میفهمه رئیس کیه! متوجه میشه شمایید که صاحبش هستید و شما تعیین میکنید چه موقع چه کاری انجام بده (کی بخوابه، کی غذا بخوره و …) برای همین ازتون حساب میبره و به حرف شما گوش میده، هر کار دلش خواست توی خونه انجام نمیده.
 2. سگ خیالش راحت میشه که سر ساعت غذاش آماده است، برای دستشویی مشکلی نداره و به بازی و خوابش هم میرسه. این از استرس توله سگ کم میکنه.
 3. از بسیاری از مشکلات رفتاری مثل خشونت نشون دادن، دستشویی کردن داخل خانه، بدغذا شدن سگ و …. پیشگیری میشه.
 4. برای شما که صاحب سگ هستید هم آرامش خاطر به همراه داره چون میدونین کی باید منتظر چه چیزی باشید.

پس برنامه داشتن رو فراموش نکنید!

یاد دادن جای ادرار و مدفوع به سگ

برای یاد دادن دفع ادرار و مدفوع در جای مناسب سگتون باید یاد بگیره کی و کجا دفع کنه لازمه از همون اول ورودش یعنی وقتی یه توله کوچیکه اقدام به تربیت سگ کنین.

تازه وقتی راهی برای تربیتش پیدا می کنین با کلی حادثه ناخواسته روبرو میشین، بهتره بدونین این یه مساله طبیعیه.

ضمن تربیت لازمه صبور و آروم باشین و روی مراحل آموزشتون پافشاری کنین. یادتون باشه سرعت یادگیری توله ها باهم فرق می کنه.

در بیشتر نژادها از حدود ۸ هفتگی توله توانایی کنترل مثانه پیدا می کنه پس بسرعت شروع به آموزش کنین ولی در ابتدای کار توقع زیادی نداشته باشین.

۲ نوع روش کلی برای آموزش سگ برای جای دستشویی وجود دارن :

 • آموزش جای دفع ادرار و مدفوع در بیرون از خانه
 • آموزش جای دفع ادرار و مدفوع در داخل خانه

برای یاد گرفتن دقیق این آموزش ها به کتاب آموزش قوانین خانه و جای دستشویی سگ ارجاعتون میدم. اونجا همه این موارد رو دقیق و مفصل توضیح دادیم:

دانلود و خرید کتاب اموزش قوانین خانه و جای دستشویی

اگر میخواید درباره این کتاب بیشتر بدونین هم میتونین به صفحه دانلودش سری بزنید و نسخه رایگانش رو دانلود کنید و مطمئن بشید خرید و مطالعه اش به حل مشکل شما کمک میکنه یا خیر.

چهارمین آموزش: نوبت تربیت سگ برای گوش دادن به فرمان شما فرا رسیده!

اگر ۳ قسمت قبل رو کامل روی سگتون اعمال کرده باشین، حالا خیالتون راحته که بستر خوبی رو برای داشتن یه سگ حرف گوش کن و خوش رفتار فراهم کردین.

پس نوبت یاد دادن یه سری فرامین و آموزش راه رفتن با قلاده به سگه.

بعضی افراد ترچیح میدن برای آموزش فرامین مقدماتی به یه مربی سگ خوب و کارکشته اعتماد کنن. این کار شاید راحت تر باشه ولی خب هزینه زیادی داره و از لذت آموزش و تربیت سگ هم محرومتون میکنه!

چگونه به سگ فرمان ها رو آموزش بدیم؟

با برقرار کردن جلسات آموزشی.

سگ ها رو موقع آموزش دادن باید مثل یک بچه ۲ ساله تصور کنید! قطعا نمیشه یه بچه ۲ ساله رو ۲ ساعت نشوند و بهش ریاضی درس داد! توانایی یادگیری یه بچه ۲ ساله نهایتا گفتن ۱،۲ هست و اگه بیشتر از ۱۰ دقیقه یه چیزو براش تکرار کنین خسته شده و حواسش به راحتی پرت میشه.

سگ ها نهایت میتونن ۱۰ دقیقه روی یادگیری فرمان ها تمرکز کنن و جلسات آموزشیشون باید سرگرم کننده و پر از تشویق و تفریح باشه وگرنه خسته میشن و شما رو هم خسته میکنن.

یادتون باشه که:

آموزش و  تربیت سگ نیازمند زمان هست.

نژادهای مختلف سگ قدرت یادگیری متفاوتی دارن ولی حتی کم هوش ترین و لجبازترین سگ ها هم با تکرار و تشویق یاد میگیرن. اگه سگتون یاد نمیگیره و هیچ پیشرفتی نمیکنه، آموزش دادن شما مشکل داره نه یادگیری سگ شما!

فرقی نمیکنه سگ شما بالغ باشه یا توله، یاد دادن فرمان های مقدماتی برای همه سنین سگ ها الزامیه.

چه فرمان هایی رو به سگ آموزش بدیم؟

یه سری فرمان ها هستن که یادگیریشون برای هر سگی ضروریه. فرقی نداره سگ شما سگ آپارتمانی و عروسکی باشه یا یه سگ نگهبان و با ابهت!

این فرمان ها رو حتما باید بهش یاد بدید:

 • بشین
 • بیا
 • بمون
 • پایین
 • اسم سگ
 • ولش کن
 • بنداز
 • بردار
 • بیار

یاد دادن همه این فرمان ها به سگ شاید ۱ سال زمان ببره، ولی این چیز بدی نیست. از بشین شروع کنید و اونقدر باهاش تمرینش کنید که کامل ملکه ذهنش بشه و براش جا بیفته.

همه جا ازش بخواید بشینه و بهش تشویقی بدید، تو خونه، بیرون، پارک، مهمونی، خیابون، موقع غذا، با قلاده و بی قلاده و …. بعد برید سراغ یاد دادن فرمان بعدی.

چطور این فرمان ها رو به سگ یاد بدیم؟

خب هر فرمان نحوه یاد دادن خودش رو داره. میتونین با مطالعه کتاب تربیت سگ جلد ۱ و ۲ نحوه یاد دادن همه این فرامین به همراه چند فرمان دیگه رو یاد بگیرید و قدم به قدم با سگتون تمرین کنید.

دانلود و خرید کتاب تربیت سگ ۱(سگ خوش رفتار و حرف گوش کن) دانلود و خرید کتاب اموزش تربیت سگ فرامین تکمیلی

 

بازم اگر توی خرید و مطالعه این کتاب ها شک دارید با سر زدن به صفحشون میتونین نسخه رایگانشون رو دانلود و بعد اقدام به خرید و مطالعشون کنید.

یادتون باشه آموزش فرمان ها به سگ رو تا جایی که میتونید طول بدید! چرا؟

سگ هایی که آموزش دیدنشون ادامه پیدا میکنه از نظر ذهنی فعال میمونن که این باعث میشه سمت رفتارهای مخرب نرن. سگ اینطوری در هر مرحله زندگی فرمان های جدیدی که در ادامه فرمان های قبلی هستن رو  یاد میگیره و فرمان های قبلی در ذهنش تثبیت میشن. یاد دادن فرمان های جدید به سگی که زود یاد میگیره و بهشون عمل میکنه، برای خود شما که صاحبش هستید هم لذت بخش و جذابه.

 

پکیج ۰ تا ۱۰۰ تربیت توله سگ

تمام کتاب هایی که تا الان با هم مرور کردیم به همراه کتابچه قدم به قدم در مسیر زندگی سگ تا ۱ سالگی (همه کارهایی که باید تا ۱ سالگی سگ انجام بدید به صورت زمان بندی شده) رو میتونین در پکیج ۰ تا ۱۰۰ توله سگ با تخفیف ویژه خریداری کنین. پس از خوندن این ۶ کتاب و عمل کردن به توصیه هاشون، یه سگ تربیت شده و سالم خواهید داشت.

پکیج ۰ تا ۱۰۰ تربیت توله سگ رو بخرم یا نخرم؟

با پاسخ به ۶ سوال کوتاه متوجه بشید که پکیج ۰ تا ۱۰۰ تربیت توله سگ به شما کمکی میکنه یا خیر.
زمان مورد نیاز برای پاسخگویی به سوالات: ۲ دقیقه

پکیج 0 تا 100 تربیت توله سگ

دانلود و خرید پکیج ۰ تا ۱۰۰ تربیت توله سگ

 

آیا تربیت سگ بالغ امکان پذیره؟

 

پکیج تربیت سگ بالای 5 ماه و بالغ

آموزش اول: فرمان برداری و حرف گوش کردن

مواردی مثل اجتماعی کردن سگ و بالا بردن اعتماد به نفسش باید نهایت تا ۵ ماهگی سگ انجام بشن و اگر سگ شما بالای ۵ ماهه و تا به حال برای تربیتش اقدام نکردید یا تازه پیش شما اومده، بهتره با آموزش فرمان برداری شروع کنید و بعد مشکلات رفتاری اش رو برطرف کنید. برای این کار باید اول دستوراتی مثل بشین، بیا، بمون و ….و همچنین راه رفتن با قلاده رو یادش بدید.

برای این کار کتاب تربیت سگ جلد ۱ (تربیت سگ خوش رفتار و حرف گوش کن) رو مطالعه کنید.

کتاب تربیت سگ خوش رفتار و حرف گوش کن

آموزش دوم : فرمان های تکمیلی

پس از اینکه سگ دستورات اولیه و پایه ای رو یاد گرفت، فرمان های جدیدی رو بهش آموزش بدید و فرمان های قبلی رو هم تمرین کنید. فرمان هایی که باید الان بهش یاد بدید این ها هستن:

اسم سگ، بنداز، ولش کن، بردار، بیار، قلاده، دست بده

برای اینکه نحوه آموزش این فرمان ها رو یاد بگیرید کتاب تربیت سگ جلد ۲ (آموزش های تکمیلی) رو مطالعه بفرمایید.

کتاب تربیت سگ فرامین تکمیلی

آموزش سوم: بازی هایی برای تخلیه انرژی ذهنی و جسمی سگ همراه با اموزش

سگ ها موجودات باهوش و البته بازیگوش و بسیار پر انرژی هستن. اگه شما امکان تخلیه انرژی فیزیکی و ذهنی رو براشون فراهم نکنین، اونا برای تخلیه انرژیشون شیطنت هایی می کنن که خوشتون نمیاد. مثل:

 • آسیب زدن به لوازم منزل، چاله کردن در زمین، پارس کردن، گاز گرفتن و ….

با درست بازی کردن با سگ علاوه بر اینکه آموزش هایی در قالب بازی بهشون میدین، به انرژیشون جهت میدین و اون ها رو خوشحال و سرگرم و به دور از مشکلات رفتاری نگه میدارین.

در کتاب ۱۴ بازی برای سرگرم کردن و آموزش به سگ بازی هایی استثنایی برای تخلیه انرژی و تربیت سگ رو یاد میگیرید.

کتاب 14 بازی برای سرگرم کردن و آموزش به سگ

دانلود و خرید کتاب ۱۴ بازی سگ

آموزش چهارم: نحوه تنها گذاشتن سگ در خانه

اگر شاغل هستید و روزانه سگ رو تنها میذارید خوندن این کتاب براتون از نون شب واجب تره، حتی وضعیت زندگیتون به شکلیه که بیشتر روز پیش سگتون هستین، بازهم روزهایی پیش میاد که مجبور میشید سگ رو خونه تنها بذارید و این تنها گذاشتن سگ باید به شکلی اصولی انجام بشه و سگ برای تنها موندن آموزش ببینه.

در کتاب تنها گذاشتن سگ در خانه که آموزش چهارم هست این نکات رو یاد میدیم:

۱.مناسب کردن محیط خونه برای سگ

۲. موزش به سگ برای تنها موندن

۳. راهکارهایی جالب و متنوع برای سرگرم کردن سگ در موقع تنهایی

۴. راهکارهایی برای جایگزین کردن تنها گذاشتن سگ

۵. رفع مشکل اضطراب جدایی در سگ ها

کتاب تنها گذاشتن سگ در خانه

دانلود و خرید کتاب تنها گذاشتن سگ در خانه

پکیج تربیت سگ بالغ

تمام کتاب هایی که تا الان در بخش تربیت سگ بالای ۵ ماه و بالغ با هم مرور کردیم رو میتونین در پکیج با تخفیف ویژه تربیت سگ با ۴۰ درصد تخفیف خریداری کنین.

با مطالعه این پکیج یاد میگیرین سگ بالغ رو درست تربیت کنین و بعد میتونین برین سراغ حل مشکلات رفتاری اش.

پکیج تربیت سگ بالغ

دانلود و خرید پکیج ۰ تا ۱۰۰ تربیت سگ های بالغ

تربیت سگ نگهبان گارد و پاسبان

تربیت سگ نگهبان گارد و پاسبان

تربیت سگ نگهبان گارد و پاسبان

برای تربیت یه سگ نگهبان، سگ باید فرامین مقدماتی رو بلد باشه و از تولگی اجتماعی شده و نترس و با اعتماد به نفس بار اومده باشه تا توانایی تبدیل شدن به سگ نگهبان رو داشته باشه. برای همین اگر میخواین یه سگ نگهبان تربیت کنید در صورتی که توله است از خواندن پکیج ۰ تا ۱۰۰ توله سگ شروع کرده و پس از دادن همه آموزش ها به سگ، کتاب تربیت سگ نگهبان رو مطالعه کنید.

پکیج 0 تا 100 تربیت توله سگ

دانلود و خرید پکیج ۰ تا ۱۰۰ تربیت توله سگ

کتاب تربیت سگ نگهبان پاسبان و گارد

خرید و دانلود کتاب تربیت سگ نگهبان پاسبان و گارد

اگر سگ شما بالای ۵ ماه سن داره و تازه قراره برای تربیتش اقدام کنید، لازمه قبل از خواندن کتاب تربیت سگ نگهبان نحوه فرمان برداری رو به سگ آموزش بدید. برای این کار پکیج تربیت سگ که شامل کتاب تربیت سگ جلد ۱ و ۲ هست رو مطالعه بفرمایید.

پکیج تربیت سگ که شامل کتاب تربیت سگ جلد 1 و 2

دانلود وخرید پکیج تربیت سگ بالغ

رفع مشکلات رفتاری در سگ های بالغ

رفع مشکلات رفتاری در سگ های بالغ

رفع مشکلات رفتاری در سگ های بالغ

آیا سگ شما مشکلاتی از قبیل واق واق کردن، گاز گرفتن و خشونت نشون دادن، پریدن، تعقیب کردن، خوردن خاک، مدفوع و …و التماس کردن برای غذا داره؟

برای رفع این مشکلات کتاب های مربوطه رو مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که توله سگ ها اگر از تولگی به درستی تربیت بشن، دچار مشکلات رفتاری نخواهند شد.

کتاب رفع مشکل واق واق کردن نا به جای سگ

دانلود و خرید کتاب رفع مشکل واق واق کردن نا به جای سگ

کتاب رفع مشکل گاز گرفتن و خشونت نشان دادن سگ

دانلود و خرید کتاب رفع مشکل گاز گرفتن و خشونت نشان دادن سگ

ایبوک مشکلات رفتاری سگ و راه‌های برطرف کردن آن‌ها

دانلود و خرید کتاب مشکلات رفتاری سگ و راه‌های برطرف کردن آن‌ها

کتاب های پت پرس رو چه کسی نوشته؟

کتاب های تربیت سگ پت پرس توسط تیم پت پرس شامل دامپزشک و نویسندگان و طراحان طراحی و تولید شده، این کتاب حاصل تلاش ۵ نفراز اعضای تیم پت پرس است.

چرا میتونیم به پت پرس اعتماد کنیم؟

شاید اولین بار باشه که قصد پرداخت آنلاین دارید و پت پرس هم این رو درک میکنه برای همین به نکاتی اشاره کردیم که خیالتون راحت باشه

پرداخت امن از درگاه‌های بانکی معتبر

پت پرس از درگاه پرداخت اینترنتی‌های معتبر کشور استفاده میکنه که با استفاده از پروتکل امن SSL از هرگونه سوء استفاده های احتمالی در هنگام پرداخت جلوگیری بشه.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پت پرس تضمین میکنه که حتی اگر به احتمال ۰.۰۰۰۱ درصد از محتوای ایبوک ناراضی بودید بعد از ۲۴ ساعت هزینه ای که پرداخت کردید رو بازگردونه.

قصد پرداخت آنلاین را ندارم!

اگر به هر دلیلی قصد پرداخت آنلاین رو ندارید اصلا ایرادی نداره به شماره حساب زیر مبلغ رو واریز کنین و در تلگرام، واتساپ یا آدرس ایمیل بهمون اطلاع بدید تا همون روز براتون فایل مورد نظرتون رو ارسال کنیم.

شماره حساب : ۲۲۰.۸۰۰۰.۱۱۲۰۷۳۲۸.۱

شماره کارت : ۵۰۲۲۲۹۱۰۸۵۴۸۷۷۰۸

بانک پاسارگاد – ابراهیمیان

آیدی تلگرام : t.me/petpors_admin

شماره واتساپ: ۰۹۰۳۱۷۴۶۹۳۹

آدرس ایمیل: mail.petpors@gmail.com

۵
Sending
User Review
۵ (۲ votes)

۴ comments

پت پرس را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با پت پرس در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

Follow Me

puoi contattarci facilmente, saremo felici di trovare nuovi amici

کدتخفیف 40% تا پایان سال : off40میخواهم ببینم!
+